poniedziałek, 11 marca 2013

Zainspirowana.

Hej.
Dzisiaj jestem zainspirowana.
Pytacie się pewnie czym.
Ano znów chłopakami,którzy na plastyce bawili się kawałkiem czarnej koronki w...stringi.
Tak dobrze przeczytaliście w stringi.
Nie,nie będę robiła stringów:D
Zrobię stylizacje z czarną koronkową sukienką.

Bay
Tomek i Michał(ci którzy mnie zainspirowali) rules.
Sashi

1 komentarz: