Dzisiaj jestem zainspirowana.
Pytacie się pewnie czym.
Ano znów chłopakami,którzy na plastyce bawili się kawałkiem czarnej koronki w...stringi.
Tak dobrze przeczytaliście w stringi.
Nie,nie będę robiła stringów:D
Zrobię stylizacje z czarną koronkową sukienką.
Bay
Tomek i Michał(ci którzy mnie zainspirowali) rules.
Sashi
śliczne stylki ;)
OdpowiedzUsuń