piątek, 15 lutego 2013

Zapomniane ciuchy

Hej no i co mi przyszło ? Pisać Zapomniane ciuchy.Nic mi innego do głowy nie przyszło.Tak więc zaglądamy do szafy kochani.I co tam mamy ?Właściwie nie tak bardzo zapomniany,ale ciuch :-)
Te oto zielone spodnie.Bardzo jaskrawe,ale pasują też do fajnych stylizacji.Znajdziecie je w butiku ▲Beetlebum.Za 0m$
Dobrze,a teraz kilka stylek z tymi spodniami.
 Luźno.
Bluza-OB
Torba- Paper Moon
Spodnie- ▲Beetlebum
Butyp-OB

Następna stylizacja
 Kolorowa
Bluzka(uznajmy,że tunika)- ▲Beetlebum
Torba- ▲Beetlebum
Spodnie- ▲Beetlebum
Buty- ▲Beetlebum

Podoba się
Komentujcie
Reklamujcie 
Wysyłajcie 
Buziaki Sashi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz