Hej no i co mi przyszło ? Pisać Zapomniane ciuchy.Nic mi innego do głowy nie przyszło.Tak więc zaglądamy do szafy kochani.I co tam mamy ?Właściwie nie tak bardzo zapomniany,ale ciuch :-)

Te oto zielone spodnie.Bardzo jaskrawe,ale pasują też do fajnych stylizacji.Znajdziecie je w butiku ▲Beetlebum.Za 0m$
Dobrze,a teraz kilka stylek z tymi spodniami.

Luźno.
Bluza-OB
Torba- Paper Moon
Spodnie- ▲Beetlebum
Butyp-OB
Następna stylizacja

Kolorowa
Bluzka(uznajmy,że tunika)- ▲Beetlebum
Torba- ▲Beetlebum
Spodnie- ▲Beetlebum
Buty- ▲Beetlebum
Podoba się
Komentujcie
Reklamujcie
Wysyłajcie
Buziaki Sashi
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz